Hakkımızda

Medikal Turizm Derneği, Flavius Sağlıklı Yaşam Klinikleri ve Uzm.Dr.Sinan İbiş işbirliği ile bireylerimizin her geçen gün daha çok ilgilendiği sağlık turizmi, sağlıklı yaşam, sağlık, güzellik, estetik, beslenme, wellness, spa, termal tıp, tıp turizmi ve rehabilitasyon alanlarında yepyeni ve dinamik bir program başlıyor.


İlgiyle izlenecek bu dinamik program Dr.Sinan İbiş’ in enerjik sunumu ile ülkemizdeki sağlıklı yaşam alanlarında birçok değeri medikal turizmle bütünleştirecek ve ülkemizdeki sağlık değerlerimizin faydalanma değerini daha da artıracak.


Bu programda konusunda popüler bir çok akademisyen, bir çok bilir kişi, profesyonel turizmciler ve referans kişilerin katılımı ile merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulacak. Bir çok popüler konular uygulamalar ekranlarınızda olacak, heyecan duyacaksınız, endişeleriniz gidecek, daha mutlu olacaksınız. Ayrıca Türkiye nin sağlık ve sağlıklı yaşamdaki tüm yeniliklerini de ilk kez bu programda duyacaksınız ve göreceksiniz.


Sağlıklı yaşam programında estetikten beslenmeye, medikal turizmden termal tıbba, güzellikten rehabilitasyona, wellness ‘ten egzersize, spa dan sağlığa, sağlık turizminden sağlıklı yaşamın tüm unsurlarına kadar değişen büyük bir yelpazede size sağlıklı yaşamın sırları verilecek.