Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.11 Habertürk
319
Bu Programda Hayat Var… On birinci bölümü 4 Mart 2018 Pazar günü saat 14.15 ‘te yayınlanan Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı; bu hafta Rahmi Koç Müzesi Esnaflar Sokağı’ndaydı. Hemen arkasından Toraks Çıkış Sendromu olarak adlandırılan kolda, omuzda ağrı, şişlik, güçlük olanlarla ilgili ilginç bir ameliyatın hikayesi Prof.Dr.Ayten Kayı CANGIR İle ekrana geldi. Milli köpeğimiz Kangal köpeklerini Sivas’ın Merakum tepesindeki üretim çiftliğinde Hüseyin Yıldız ile ekrana geldi. Saçlarda dölüme problemi ile ilgili bir hikayeyi ekrana taşıyacağız ve yapılması gerekenleri haftanın konuğu Furkan Hatipoğlu ile konuşuldu. Son olarak program haftanın mesajları ile Rahmi Koç Müzesi Esnaflar Sokağından noktalandı. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.10 Habertürk
371
Bu Programda Hayat Var… Onuncu bölümü 21 Ocak 2018 Pazar günü saat 14.15 ‘te yayında olacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programını; bu hafta İstanbul Oyuncak Müzesinden programı sunacak. Hemen arkasından hanımların meme kontrollerinde yenilikçi tarama yöntemleri ile bir meme tümörü hikayesini ekrana getireceğiz. Nilgün ATAR / Gazeteci Yazar Prof.Dr.Mustafa Erkin ARIBAL İstanbul da Alternatif Yaşam Derneğine misafir olacağız ve Düşler Akademisi projesinde orada Özel bakım gerektiren çocuklarımızın atölye çalışmaları ile nasıl beceri kazandırıldıklarını ve hayata bağlandıklarını göreceğiz. Yasemin Kaptan / Düşler Mutfağı Mutfak Şefi Birce ABACI / Düşler Mutfağı Koordinatörü Şule ÖZTAŞKIN / Mühendis Oya GÜZEL / Alternatif Yaşam Derneği Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Daha güzel, daha sağlıklı, daha sorunsuz bir cilt için yapılması gerekenleri haftanın konuğu ile konuşacağız. Ferda DURANER Son olarak haftanın mesajları ile program İstanbul Sunay Akın Oyuncak Müzesinden Müzesinden noktalanacak. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Düzenlemeye geri dön Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.9 Habertürk
366
Bu Programda Hayat Var… Dokuzuncu bölümü 14 Ocak 2018 Pazar günü saat 14.15 ‘te yayında olacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programını; bu hafta Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Müzesinden programı sunacak. Hemen arkasından prostat tümörünün çıkarılmasında robot ile gerçekleştirilecek ameliyata Prof.Dr.Kadir TÜRKÖLMEZ ile eşlik edeceğiz. Devletimizin koruması altındaki 13-18 yaş grubu kız çocuklarımızın bakım ve eğitim çalışmalarını görmek üzere Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Saray Çocuk Evleri İStesine Abdullah DOĞAN / Saray Çocuk Evleri Sitesi Müdürü davetiyle misafir olacağız. Hareket yaşamdır, yaşam harekettir. Ancak selülitli bacaklar bizi hareketsiz kılarak hareketten ve yaşamdan koparmaktadır. Ve bugün selülit sorununu, beslenmedeki yanlışları ve nasıl kontrol altına alınacağını Sibel GÜNGÖR / Beslenme ve Diyet Uzmanı konuşacağız. Son olarak haftanın mesajları ile program Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Müzesinden noktalanacak. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.8 Habertürk
351
Bu Programda Hayat Var… Sekizinci bölümü 07 Ocak 2018 Pazar günü saat 14.15 te yayında olacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programını; bu hafta Anadolu Medeniyetleri Müzesinden programı sunacak. Hemen arkasından beyninde tümör olan özel bakım gerektiren büyük çocuğun beyin açılmadan teknoloji yardımıyla gerçekleştirilecek ameliyatına eşlik edeceğiz. Prof.Dr..Dr.Cem MEÇO ve Doç.Dr.Gökmen KAHİLOĞULLARI Sokak hayvanları ile ilgili çalışmalarıyla örnek çalışmalara imza atan Türkiye’nin en büyük barınağı olan Çankaya Belediyesinin hayvan barınağına misafir olacağız. Anıl SEVİNÇ / Çankaya Bl. Bşk. Yrd. Haftanın konuğu ile kalp ve sezaryen ameliyatları geçiren haftanın konuğunun ameliyat izlerinin nasıl küçültüleceğini konuşacağız. Zuhal KARAKADIOĞLU / Turizm ve Seyahat Sektörü Emeklisi Son olarak haftanın mesajları ile program Anadolu Medeniyetleri Müzesinden noktalanacak. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.7 Habertürk
342
Bu Programda Hayat Var… Yedinci bölümü 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 14.15 te yayında olacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programını; bu hafta Rahmi Koç Müzesinden programı sunacak. Hemen arkasından troid dokusunda nodüller olan bir hastanın ameliyatı görüntülenecek ve ilgili hekim ile konuşulacak. Doç.Dr.Volkan GENÇ Cildinde ameliyat sonrası izler kalan konuğun izleri değerlendirilecek, yapılması gerekenler belirlenecek ve ilk uygulama gerçekleştirilecek. Gülüzar BAŞ Özel bakım gerektiren serebral palsili çocukların eğitim ve rehabilitasyon çalışmalarını görmek ürere Türkiye’nin ilk engelsiz lisesine konuk olacağız. Serçev Engelsiz Meslek Lisesi Son olarak haftanın mesajları ile program Rahmi Koç Müzesinden noktalanacak. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.6 Habertürk
309
Bu Programda Hayat Var… Altıncı bölümü 17 Aralık 2017 Pazar günü saat 14.15 te yayında olacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programını; bu hafta Gökyay Vakfı Satranç Müzesinden programı sunacak. Hemen arkasından beyin tümörü olan bir hastanın ameliyatı görüntülenecek ve ilgili hekim ile konuşulacak. Prof.Dr.Hasan Çağlar UĞUR Cildi sağlıklı, zinde ve güzel tutabilmek için yapılması gerekenleri anlatılacak ve gösterilecek. Dr.Dilhan TÜRKKAN Omirilik felçli bireylerin yaşama ve üretkenliğe tutunmaları için yapılması gerekenleri konuşmak ve görmek üzere Omirilik Felçliler Derneğinin atölye çalışmaları yerinde görüntülenecek. Son olarak haftanın mesajları ile program Gökyay Vakfı Satranç Müzesinden noktalanacak. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.5 Habertürk
277
Bu Programda Hayat Var… Beşinci bölümü 10 Aralık 2017 Pazar günü saat 14.15 te yayında olacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı; bu hafta Ankara Üniversitesindeki Balkanların en büyük Herbaryum’undan açılacak. Hemen arkasından karaciğeri iflas eden bir hastanın karaciğer nakli ile hayata tutunuşunun hikayesi ekrana getirilecek. Cildinde ileri derecede izleri olan haftanın konuğunun izlerini küçültmek için neler yapılabileceğini konuşulacak ve uygulamalarla gösterilecek. Takibinde ise yaş almış büyüklerimizin huzurevi yolculukları ile hayatın içinde olma çabalarına şahit olunacak. Son olarak haftanın mesajları ile programı Ankara Üniversitesindeki Balkanların en büyük Herbaryum’undan noktalanacak. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.4 Habertürk
269
Bu Programda Hayat Var… Dördüncü bölümü 2 Aralık 2017 saat 14.15 te yayında olacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı; bu hafta 1920 yıllarda insanlarımıza şifa veren ilaçların üretildiği, o yılların tüm eczacılarının mesleki deneyimlerini edinmiş ve geleceğe adım attığı Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi İlaç, Eczacılık ve Cihaz Müzesinden açılacak. Hemen arkasından soluma ve gelişme güçlüğü çeken, büyüme ve gelişmesini olumsuz etkileyen Down sendromlu bir bebeğin bademcik ameliyatını görüntüleyeceğiz ve ilgili hekimi ile konuşacağız. Haftanın konuğu ile cildi sağlıklı, zinde ve güzel tutabilmek için yapılması gerekenleri konuşacağız. Takibinde ise özel bakım gerektiren kardeşlerimizin rehabilitasyon çalışmalarını ve köpek destekli yapılan terapileri görmek üzere Mavi Barış Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine konuk olacağız. Son olarak ise haftanın mesajları ile programımızı Ankara Üniversitesi Eczacılık Müzesinden kapatacağız. Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının önceki bölümlerini www.guzelhayattv.com adresinden her zaman izleyebilirsiniz. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.3 Habertürk
379
Bu Programda Hayat Var… Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı bu sezonda Habertürk TV Kanalında her Pazar günü saat 14.15 ‘te yayına başladı. Beş yıldır yayın hayatını sürdüren, milyonlarca izleyici kitlesine sahip Güzel Hayat Programı Uzman Dr.Sinan İbiş tarafından sunuluyor. Program ülkemizin önemli kültür mirası müzelerimiz, ileri sağlık uygulamalarımız ve yaşam içinden haftanın konusu ile sosyal sorumlulukta ülkemizin en önemli konularını gündeme getiriyor. Üçüncü bölümü 26 Kasım 2017 pazar günü saat 14.15 ‘te yayınlanacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı bu hafta Ankara da Cumhuriyet Müzesi’nden yayına başlıyor, 30 dakikalık bu programda kalp kapak problemi olan bir hastanın göğüs kafesi açılmadan kalp kapağı değişimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Cerrahisi Merkezinde Doç.Dr.Serkan Durdu ile ekrana getirilecek, arkasından Flavius Antiaging Merkezlerinde cildinde kılcal damar problemi olan bir kişinin hikayesi ve çözümleri anlatılacak. Son olarak ta Ziçev Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde özel bakım gerektiren çocukların yaşama tutunmak için nasıl eğitildikleri, neler yaptıkları gösterilecek. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.
Alternate Text
Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı Bölüm.2 Habertürk
326
Bu Programda Hayat Var… Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı bu sezonda Habertürk Kanalında her Pazar günü saat 14.15 ‘te yayına başladı. Beş yıldır yayın hayatını sürdüren, milyonlarca izleyici kitlesine sahip Güzel Hayat Programı Uzman Dr.Sinan İbiş tarafından sunuluyor. Program ülkemizin önemli kültür mirası müzelerimiz, ileri sağlık uygulamalarımız ve yaşam içinden haftanın konusu ile sosyal sorumlulukta ülkemizin en önemli konularını gündeme getiriyor. İkinci bölümü 19 Kasım 2017 saat 14.15 te yayınlanacak Dr.Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programı bu hafta Ankara da Etnofrafya Müzesi’nden yayına başlıyor, 30 dakikalık bu programda kalp şikayetleri olan bir hastanın kalp dokusunun incelenmesinde talyum sintigrafisi ile elde edilen bilgiler Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Kliniğinde Prof.Dr.Metin Kır ile ekrana getirilecek, arkasından Flavius Antiaging Merkezlerinde saç dökülmesi şikayeti olan bir kişinin hikayesi ve çözümleri anlatılacak. Son olarak ta Ihlamur Konağı Huzurevinde yaş almış büyüklerimizin huzurevi hikayeleri ve beklentileri gösterilecek. Haydi ekran başına, iyi seyirler olsun.